Teslimat Ve İade

Teslimat Bilgileri

Kargo Sevkiyat Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünler Yurtiçi Kargo -MNG Kargo- Aras Kargo Ve SÜRAT KARGO güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır. 

Kargo Ücretlendirmeleri fideler için  koli başı ücretlendirilir. 1 Koli 22-26 TL dir.

Kargo ücretleri alıcıya aittir.

 

 

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal hava koşulları altında ve stok durumuna göre 48 saat içinde kargoya teslim edilmektedir. Yurtiçi Kargo bulunduğunuz il ve ilçeye göre 24 - 48 saat içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır. Cuma günleri kargo çıkışımız yoktur. Cuma ve Cumartesi verilen siparişler pazartesi kargoya teslim edilecektir.


İade Bilgileri

 

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler;Fideler kargodan dolayı zarar görme durumu ve farklı bir çeşit gelmesi durumu dışında kesinlikle iade alınmayacaktır. Tohum paketinin açılmış durumda olması, gübrelerin ambalajı (kapak-naylon-kutu) yırtılması, zarar görmesi,açılması durumunda. Hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze meyve/sebze fidelerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün teslim alınmadan tutanak tutularak ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek fideburada.com 'a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Sebze Fidesinde iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürün niteliğini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

 

İade talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ve telefon ile bilgilendirme yapılır.


Diğer tüm sorularınız için lütfen bizi arayın: 0850 532 3407